PENSELVASER, 2 st, Kina/Japan, 1900-tal.

26059. PENSELVASER, 2 st, Kina/Japan, 1900-tal.

Höjd 27 resp, 18 cm.

Slitage, hårspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 resp, 18 cm.

Slitage, hårspricka.

Antal besök: 820