MATBORD, teak, 1950/60-tal.

MATBORD, teak, 1950/60-tal.
2605974. MATBORD, teak, 1950/60-tal.

Diameter 110 cm. Höjd 72 cm. Medföljer 2 iläggsskivor på 40 cm vardera.

Fläckar samt sarg med fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 221