ALF STRIDFELDT. "Hommage till Vetenskapen", färglitografier i mapp, 5 st, signerade Stridfeldt.

260584. ALF STRIDFELDT. "Hommage till Vetenskapen", färglitografier i mapp, 5 st, signerade Stridfeldt.

Litografier på handrivet papper
Galileo Galilei
Nicolaus Copernicus
Isaac Newtown
James Clerk Maxwell
Albert Einstein
50x50 cm
Alf Stridfeldt 1933 - 2003.

Bruksskick.

Alf Stridfeldt (1933–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Galileo Galilei
Nicolaus Copernicus
Isaac Newtown
James Clerk Maxwell
Albert Einstein
50x50 cm
Alf Stridfeldt 1933 - 2003.

Bruksskick.

Alf Stridfeldt (1933–2003)

Antal besök: 881