POSTSORTERINGSHYLLA.

POSTSORTERINGSHYLLA.
2605654. POSTSORTERINGSHYLLA.

Höjd ca 115 cm
Bredd ca 115 cm
Djup ca 30 cm.

Bruksslitage, repor & märken, 1 pinne lös.

Gör en kostnadsfri värdering!
2605654. POSTSORTERINGSHYLLA.

Höjd ca 115 cm
Bredd ca 115 cm
Djup ca 30 cm.

Antal besök: 478