BORD, BRICKA, orientaliskt, 19/2000-tal.

26056. BORD, BRICKA, orientaliskt, 19/2000-tal.

Bordets mått: höjd 50, diameter 50, brickans diameter 57,5 cm.

Slitage, bucklor, dekordel lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 325