Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, biskviporslin, barn med nappflaska, 1900-tal.
260549. FIGURIN, biskviporslin, barn med nappflaska, 1900-tal.
Höjd drygt 9 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd drygt 9 cm.
Smärre slitage.
Växjö Auktionskammare
685