PARTI KLOCKOR, 5 st, bl a Uhrenfabrik Junghans GmbH & Co, Tyskland.
260534. PARTI KLOCKOR, 5 st, bl a Uhrenfabrik Junghans GmbH & Co, Tyskland.
Väggur, G Mozer, O-Y Ajantieto, Helsinki, Kluuvik 4. Puh. 6294
Väckarklocka, Uhrenfabrik Junghans GmbH & Co
Väckarklocka, kopparfärgad
Köksur i plåt, Le Castel, Swiss made
Bordsur med ciggarettfack och snurrbart roder, Park Sherman.
Bruksskick, slitage
Bordsur med lösa delar
Ej funktionstetsade.
Väckarklocka, kopparfärgad
Bruksskick, slitage
Bordsur med lösa delar
Ej funktionstetsade.