PARTI KLOCKOR, 5 st, bl a Uhrenfabrik Junghans GmbH & Co, Tyskland.

260534. PARTI KLOCKOR, 5 st, bl a Uhrenfabrik Junghans GmbH & Co, Tyskland.

Väggur, G Mozer, O-Y Ajantieto, Helsinki, Kluuvik 4. Puh. 6294
Väckarklocka, Uhrenfabrik Junghans GmbH & Co
Väckarklocka, kopparfärgad
Köksur i plåt, Le Castel, Swiss made
Bordsur med ciggarettfack och snurrbart roder, Park Sherman.

Bruksskick, slitage
Bordsur med lösa delar
Ej funktionstetsade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väckarklocka, kopparfärgad

Bruksskick, slitage
Bordsur med lösa delar
Ej funktionstetsade.

Antal besök: 1 306