GOLVUR, rokoko stil, 1900-tal.

260523. GOLVUR, rokoko stil, 1900-tal.

Höjd 175 cm.

Bruksslitage.
Litet avslag på luckans nederkant.
Repor och märken.
Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 175 cm.

Bruksslitage.
Repor och märken.
Ej genomgånget.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 917