BARSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 19/2000-tal.

260513. BARSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 19/2000-tal.

Stolar, 1 par, gustaviansk stil.
Sitthöjd 76 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 76 cm.

Obet bruksslitage.

Antal besök: 4 820