2 st vaser i glas, höjd 20,5 - 24 cm.
2 st vaser i porslin, höjd 21 - 25 cm.
1 st skål med hänklar samt lock, diameter 22 cm.
1 st förvaringsskrin, höjd 5 cm.
(8 delar inklusive lock).
Bruksslitage, smärre nagg, skål med lagning vid mynning, krackeleringar.
(8 delar inklusive lock).