BORDSLAMPOR, 1 par, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, modell 1323.

260480. BORDSLAMPOR, 1 par, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, modell 1323.

Signerade Orrefors RD 1323 samt mässingsfäste märkt Orrefors RD 1323.
Höjd inklusive lampsockel ca 39 cm.

Bruksslitage, repor. En lampsockel med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 110