SKRIVBORD, rokokostil 1800-tal.

260407. SKRIVBORD, rokokostil 1800-tal.

Svartmålat. Längd 150, bredd 75, höjd 96 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat, maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 254