VAS, kristall, Simon Gate, Orrefors.

260405. VAS, kristall, Simon Gate, Orrefors.

Slipad dekor. Signerad "Orrefors, GA, 3512"
Höjd 24.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 023