TRÄSNITT, 2 st samt SIDENTAVLA, Japan, 1900-tal.

260400. TRÄSNITT, 2 st samt SIDENTAVLA, Japan, 1900-tal.

Figurscener samt flodlandskap.

ej examinerade ur ram, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 931