HÖGTALARE, ett par, TDL Electronics.

2603914. HÖGTALARE, ett par, TDL Electronics.

Höjd ca. 75 cm.

Bruksslitage. Nedre högtalarskydd med skador. Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 75 cm.

Antal besök: 1 023