CHAMPANGEKYLARE, WMF, vitmetall, 1900-tal.

2603878. CHAMPANGEKYLARE, WMF, vitmetall, 1900-tal.

Otydligt stämplad.
Diameter ca 16,5, höjd ca 16 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydligt stämplad.

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 241