HJÄLM samt uniform, 1960-tal.

HJÄLM samt uniform, 1960-tal.
2603673. HJÄLM samt uniform, 1960-tal.

UN Hjälm med uniform, basker medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 610