TERRIN, Orchidee orginal, Göteborg, 18/1900-tal.

260358. TERRIN, Orchidee orginal, Göteborg, 18/1900-tal.

Orchidee orginal, längd 35 cm, höjd 20 cm.

Åldersslitage, mindre krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 117