FIGURIN, "The rival", Staffordshire, England. 1800/1900-tal.

260333. FIGURIN, "The rival", Staffordshire, England. 1800/1900-tal.

Höjd-. 26,5 cm.

Åldersslitage, krackelyrer, enstaka smärre nagg i blomsterdekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd-. 26,5 cm.

Antal besök: 1 212