Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
MARY VARLEY. Strandscen med damer, olja på duk, signerad.
260322. MARY VARLEY. Strandscen med damer, olja på duk, signerad.
50 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 61 cm.
Stadsauktion Sundsvall
7 130