MATSALSBORD, 1900-tal.

MATSALSBORD, 1900-tal.
2603206. MATSALSBORD, 1900-tal.

höjd 73 cm, längd 138 cm, bredd 100 cm.

bruksslitage, iläggsskivor medföljer ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 367