SPINDELUR, Wilter London, i fodral. 1800-tal.

260317. SPINDELUR, Wilter London, i fodral. 1800-tal.

Urtavla och -verk märkt "Wilter London no 6605". Diameter 55 mm, vikt 110 gram.

Slitage, repor, spricka i boet. Fodral svår att stänga, bucklor. Går ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 122