ÅKE SÖDERBERG. golvlampor, ett par, daterade 1993.

2602987. ÅKE SÖDERBERG. golvlampor, ett par, daterade 1993.

Nya skärmar, höjd 132cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nya skärmar, höjd 132cm.

Bruksslitage.

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 384