VITRINSKÅP, Karl Andersson & Söner, 1900/2000-tal.

260277. VITRINSKÅP, Karl Andersson & Söner, 1900/2000-tal.

Längd 80, bredd 35, höjd 202 cm.

Fanerskador nedtill. Sprickor vid lampmontage. En dörr något skev. En hylla med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 896