SALLADSSKÅL samt FAT, glas, "Contrast" Kosta Boda.

260253. SALLADSSKÅL samt FAT, glas, "Contrast" Kosta Boda.

Skål diameter ca 35 cm Höjd 16,5 cm.
Fat diameter ca 37,5 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat diameter ca 37,5 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 1 808