EINAR FORSTEH. Olja på duk. "Kalmarsunds hamn", signerad.

26023. EINAR FORSTEH. Olja på duk. "Kalmarsunds hamn", signerad.

72 x 92 cm.

Hål i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 92 cm.

Hål i duken.

Antal besök: 1 339