GLASSERVIS, 33 delar, "Antik", Reijmyre.

260216. GLASSERVIS, 33 delar, "Antik", Reijmyre.

12 tumblerglas, höjd 8 cm
11 tumblerglas, höjd 7 cm
12 tumblerglas, höjd 5,5 cm.

Bruksslitage, nagg på ett av glasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 tumblerglas, höjd 8 cm
11 tumblerglas, höjd 7 cm
12 tumblerglas, höjd 5,5 cm.

Antal besök: 1 210