BERNT KUMLIN. Olja på duk, signerad a tergo, samt BK.

260212. BERNT KUMLIN. Olja på duk, signerad a tergo, samt BK.

22 x 19 cm.

Lös i ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 19 cm.

Lös i ram.

Antal besök: 3 071