AL WAGIELLA. Flygel i New York, färglitografi, signerad och numrerad 233/250.

260182. AL WAGIELLA. Flygel i New York, färglitografi, signerad och numrerad 233/250.

Bildmått 81 x 60 cm. Bladmått 90 x 64 cm.

Ej i ram.

Bruksslitage, mindre spricka på vänster långsida.

Al Wagiella (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej i ram.

Al Wagiella (Född 1939)

Antal besök: 1 218