GOLVHYLLA, "String", Design Nils Strinning, 1900-talets mitt.

26018. GOLVHYLLA, "String", Design Nils Strinning, 1900-talets mitt.

Längd 80, bredd 31, höjd 105 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 3 924