RACERCYKEL, plast, 1970/1980-tal. Itera.

26016. RACERCYKEL, plast, 1970/1980-tal. Itera.

Rosa plast.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rosa plast.

Slitage.

Antal besök: 6 249