BORDSLAMPA, metall samt alabaster, 1900-tal.

260110. BORDSLAMPA, metall samt alabaster, 1900-tal.

Dekor av kvinna. Höjd ca 20,5 cm.

Slitage, repor, mäken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, mäken.

Antal besök: 581