CRÈME BRÛLÉE-FORMAR, 15 st, Frankrike.

2600627. CRÈME BRÛLÉE-FORMAR, 15 st, Frankrike.

Märkta Made in France
Diameter ca 9,5 cm, höjd ca 5 cm.

Bruksslitage, krackelyr, missfärgningar förekommer,
1 st skål med nagg.
Mindre glasyrdefekt inuti en skål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta Made in France

1 st skål med nagg.

Antal besök: 332