ROY BLADH. olja på pannå, nötväcka, signerad.

260051. ROY BLADH. olja på pannå, nötväcka, signerad.

50 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 30 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 154