ROY BLADH. olja på duk, fågelmotiv, signerad.

260050. ROY BLADH. olja på duk, fågelmotiv, signerad.

38 x 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 35 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 753