CARSTEN HVISTENDAHL. Från Skansens krona, olja på duk, signerad.

260027. CARSTEN HVISTENDAHL. Från Skansens krona, olja på duk, signerad.

50 x 64 cm.

Något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 64 cm.

Något fläckig.

Antal besök: 2 234