GRAVOGRAPH TXL, 1900-talets andra hälft.

2600123. GRAVOGRAPH TXL, 1900-talets andra hälft.

Gravyrmaskin brickmärkt Gravograph TXL-101221.
Höjd ca 118 cm.
Låda med gravyrskivor medföljer.

Bruksslitage, ytsmuts.
Ej funktionstestad, ej fullt genomgången.
Drivrem lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 118 cm.

Bruksslitage, ytsmuts.
Drivrem lös.

Antal besök: 919