VAS, keramik, Mari Simmulson, Upsala-Ekeby, 1900-talets mitt.

260011. VAS, keramik, Mari Simmulson, Upsala-Ekeby, 1900-talets mitt.

Modelnummer 6021. Höjd 29,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 908