GUNGSTOL "Bohem", omärkt, Nesto/Nässjö stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

259989. GUNGSTOL "Bohem", omärkt, Nesto/Nässjö stolfabrik, 1900-talets andra hälft.

Svart.

Senare bemålning, retuscher, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart.

Antal besök: 1 976