SKRIVPULPET, allmoge, 1700/1800-tal.

259967. SKRIVPULPET, allmoge, 1700/1800-tal.

Längd 82, bredd 57, höjd 86 cm. Bemålad ek. Inredning med fyra lådor.

Bruksslitage, stötmärken, färgbortfall samt sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 588