BOKSKÅP i bonad björk, Karl Johan, 1800-talet.

259965. BOKSKÅP i bonad björk, Karl Johan, 1800-talet.

Bokskåp i Karl Johan/Biedermeier.
Överdel med glasat dörrpar med genombruten dekor, 3 st bakomliggande hyllplan. Nedtill med skåpsdörrar.
Höjd 195 cm.
Längd 104 cm.
Bredd 37 cm.

Bruksskick.
Renoverat.
Beslag bytta.
Repor.
Delbart.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 195 cm.
Längd 104 cm.
Bredd 37 cm.

Bruksskick.
Renoverat.
Beslag bytta.
Repor.
Delbart.

Antal besök: 2 157