KAFFEKANNA samt KASTRULL, koppar, 1800/1900-tal.

259963. KAFFEKANNA samt KASTRULL, koppar, 1800/1900-tal.

Högsta höjd inkl grepp ca 35 cm.
Kaffekanna grepp märkt ca 8 lr O Jonsson Halsberg.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 783