ARMBAND, Sterling silver.

ARMBAND, Sterling silver.
2599549. ARMBAND, Sterling silver.

Längd 19 cm
Bredd 8 mm
Stämplad SSÄ, kattfot, S, 925.

Bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19 cm
Bredd 8 mm

Bruksspår.

Antal besök: 387