SVEPASK, 1800-tal.

SVEPASK, 1800-tal.
2599491. SVEPASK, 1800-tal.

Längd 24 cm, bredd 12,5 cm.

Skador, bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
2599491. SVEPASK, 1800-tal.

Längd 24 cm, bredd 12,5 cm.

Antal besök: 1 237