DIV FRIMÄRKEN, SEDLAR 7 st.

DIV FRIMÄRKEN, SEDLAR 7 st.
2599443. DIV FRIMÄRKEN, SEDLAR 7 st.

Sedlar:
2 st 10 kr, 1957
2 st 5 kr, 1963
2 st 5 kr, 1981
1 st 5 kr, 1946
Div frimärken, ostämplade bl a årssats 1977, Fåglar på frimärken, samt några stämplade.

Bruksslitage, några sedlar med veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedlar:
2 st 10 kr, 1957
2 st 5 kr, 1963
2 st 5 kr, 1981
1 st 5 kr, 1946

Antal besök: 455