Sedlar:
2 st 10 kr, 1957
2 st 5 kr, 1963
2 st 5 kr, 1981
1 st 5 kr, 1946
Div frimärken, ostämplade bl a årssats 1977, Fåglar på frimärken, samt några stämplade.
Bruksslitage, några sedlar med veck.
Sedlar:
2 st 10 kr, 1957
2 st 5 kr, 1963
2 st 5 kr, 1981
1 st 5 kr, 1946