PALLAR, 2 st, 1950/60-tal.

PALLAR, 2 st, 1950/60-tal.
2599339. PALLAR, 2 st, 1950/60-tal.

Pall med svart gallon, 38 x 58 cm. Höjd 41 cm.
Trebent pall höjd 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trebent pall höjd 41 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 326