HERRUR, Omega, Seamaster DeVille, 1900-talets mitt.

259932. HERRUR, Omega, Seamaster DeVille, 1900-talets mitt.

Automatiskt ur. Guld på stål, plexiglas. Boettens diameter 34 mm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Mindre repor på glas samt länk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 525