KAFFESERVIS, 3 delar, silver, jugend, vikt ca 1049 gram.

25992. KAFFESERVIS, 3 delar, silver, jugend, vikt ca 1049 gram.

Utländska stämplar, höjd ca 10,5-22 cm.

Slitage och enstaka mindre bucklor. Graverat monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 159