SKÅL, glas, Alvar Aalto, signerad. Nr. 387/1987.

259929. SKÅL, glas, Alvar Aalto, signerad. Nr. 387/1987.

Munblåst och slipat klart glas. Längd 38 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 1 071